e-mail: biuro@hostbank.com.pl  |  infolinia: (0501) 49 09 78
Panele:

Konto
(cPanel)

Poczta
(WebMail)
O FIRMIE
   Usługi związane z utrzymaniem i promocją serwisów internetowych oferujemy od 2001 r. Ten czas pozwolił nam zdobyć doświadczenie i wiedzę, które umożliwiają nam być solidnym, godnym zaufania, fachowym partnerem, wprowadzającym naszych klientów na rynek internetowy.
   Uruchomione przez nas w 2004 r. usługi pod szyldem HOSTBANK.PL to coś znacznie więcej niż oferta hostingu i utrzymania domen w bardzo korzystnych cenach i znakomitej jakości.
Naszym atutem, poza doskonałymi, samoobsługowymi, pozbawionymi ograniczeń i limitów serwerami wirtualnymi, jest bogaty pakiet, około 50 narzędzi - aplikacji i skryptów, które są preinstalowane na każdym z naszych serwerów wirtualnych. Są wśród nich m. in. sklepy internetowe, blogi, systemy zarządzania treścią (CMS), księgi gości, fora dyskusyjne, ankiety, sondy, aukcje, galerie zdjęć. Wszystkie z tych narzędzi można łatwo i szybko, praktycznie w kilka chwil, zainstalować na swoim serwerze, poprzez wygodny panel instalacyjny w języku polskim. Sprawia to, że nasza oferta jest bardzo uniwersalna, niezależnie od tego czy poszukujecie Państwo serwera dla swojej firmowej witryny internetowej lub prywatnej strony domowej, czy chcecie prowadzić rozbudowany portal informacyjny, sklep internetowy czy zamknięte forum dyskusyjne, wszystko to umożliwiają w każdej chwili i od zaraz nasze serwery wirtualne wraz z narzędziami na nich preinstalowanymi.
   Natomiast znakomite parametry techniczne naszych serwerów zadowolą na pewno najbardziej wymagających, ponieważ od zawsze współpracujemy z najlepszymi. Serwery HOSTBANK.PL znadują sią w największych Data Center w USA i Europie. Zapewniają one najwyższą światową jakość usług, spełaniają najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa i gwarantują bezkonkurencyjną szybkość i przepustowaość łączy. Dysponują najwyższej klasy systemami klimatyzacji, przeciwpożarowymi oraz zasilnia, są wyposażone w szerokopasmowe łącza, do największych światowych oparatorów.
   Nasza oferta więc, to połączenie uniwersalności rozwiązań z gwarancją pewności, niezawodności oraz bezpieczeństwa Państwa danych, a wszystko w bardzo przystępnej cenie.

Kontakt e-mail:

sprawy ogólne: biuro@hostbank.com.pl
administrator: admin@hostbank.com.pl

NIP: 532-114-13-56
REGON: 015150191

Adres siedziby:

NETPROJEKT
ul. Św. Kazimierza 43
05-430 Celestynów k/Otwocka

Bank: PKO BP SA 50 1020 5558 1111 1141 8420 0057

NOWE, WYDAJNIEJSZE SERWERY !
NOWA OFERTA 2009 r. !!!
Teraz większa pojemność, transfer i ilość baz danych na wszystkich Platformach, a ceny nadal promocyjne !
PROMOCYJNE CENY !
Hosting do 20% TANIEJ !
Tylko teraz wszystkie Platformy hostingowe do 20% taniej !
Sprawdź przez 7 dni za darmo!
DOMENY TANIEJ !
Domeny rejestrowane z nowymi serwerami teraz taniej:
Domeny .pl - 39 zł !!!
Domeny .com.pl - 35 zł !!!
Domeny regionalne - 27 zł !!!
Domeny .com - 39 zł !!!
(Oferta ważna do 31.03.2010)

Ceny rejestracji domen:
domeny .pl 39 zł
.com.pl i funkcjonalne 35 zł
regionalne (.waw.pl i inne) 27 zł
globalne (.com, .net i inne) 39 zł

Ceny przedłużenia w 2 roku:
domeny .pl 79 zł
.com.pl i funkcjonalne 64 zł
regionalne (.waw.pl i inne) 29 zł
globalne (.com, .net i inne) 49 zł

[ceny netto (+23%VAT) za rok]
© 2004-2009 Hostbank.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.